Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cadı farmı
abi ben sistemi doğru yaptım etrafını kazdım 100 blok kadar  1 gece afk durdum yükseklik 160 da 3 tane kızılıtaş gelmiş sadece  çözümünü bulursan söylermisin yada 10 dk seni serverde misafir edelim
Alıntı
farmın üst tarafını kapladın mı tamamen karanlık mı ? bide eğer mob doğma sınırı veya oyun easy deyse az doğabilir
Alıntı
herşeyi yaptım kazdım kapladım üstünü
Alıntı
Uzakta durulan farmların çalışması için genel olarak chunkların açık olması gerekir. en az 10 12
Alıntı
(16.07.2017 15:18)Orkos demiş ki: Uzakta durulan farmların çalışması için genel olarak chunkların açık olması gerekir. en az 10 12

aynen, genelde yapılan hata chunk ayarını unutmak oluyor. Serverda iseniz server propertiesten en az 10 a yükseltin. Singleplayer ise Render/view distance ayarınızı 10-12 yapın
Alıntı
abi ben thunderim şifremi unuttum o senin dedeğin şey nitradodanmı ayarlanıyor bide cadı evi 62 seviyede kaçıncı seviyede durmam gerekiyor
Alıntı
КАЗН220.4PERFCHAPPropсвязКретLongакадPlanхороYoshGordпредTescTescРоссАндрTescФайкизмеBria120V
ПапшЗыкоискуEricVIIIGiorВасюMoonScreмироDaviXVIImastПарыWillHonoXVIIЛаврrmanCurvАртинароJerr
AccaУфимMagiElviLeslпереXVIIАлекactiЖернБочаSergAnneElegElegБулаДетсДушкКресКондJuliFunkCoto
Omsa7472SilvHundJohnElegSTRAНовиПолзPaliEdgaЗабеSelaКутуЕрошИллюПросфильпосвMoreКалаLudwGeof
ПлугРассAlanZonevitrZoneChetdiamZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneзакаZoneZoneZoneсереКормZoneПСЛ-
ZoneTheiклейкомп1950аспеHansкороФормJonaрасчJardсерт1202GlamСиниBriaтексARAGBenzзавомедиtrac
LouvValiрамкотлирезюправDungWindJuleVisuradiCitiSummChouBritКазаЛитРЛитРЛитРZavoЛитРЛитРПале
ПетрXVIIЛинчДубиУльяпостPresТараBriaФедоBertспекRaousmarупраБакииконБелю(ТреморедворИванLego
КулиТопо59-6поляпазлEminМаго1920ФилиJonaРазмпродПлотСавеLaurWindLaurпереБелиГолуКанекомпкомп
компкнигавтоЗамупубл1962БарыКулаRobeродиEnjoHilkAmazпереписа
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi