Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spawn yardım
Merhabalar herkese yardım edin spawda golem farmında ayarsızlık var.
1. Golemler köylülerin yanında doğuyor.
2. Ben uzaktayken çalıymıyorlar sadece ben etrafındayken çalışıyorlar.
Not: Spawn orası çünkü pusula orayı gösteriyor. İlk zamanlar gayet çalışoyordu ama daha sonraları bişeyler değişti. Yardım edin..
Alıntı
uzaktayken çalışmamasının nedeni optifine kullanıyorsan optifine ile ilgili olabilir .optifine ile ilgili olduğunu düşünmüyosan bile optifinesız bi dene , ve oranın spawn bölgesi olduğundan emin olmak için yere item atıp uzakta bekle. köylülerin yanında doğmasının sebebide farmın ölçülerini yanlış yapman ,her bölmeye eşit sayıda kapı veya köylü koymaman veya demir farmına 60 bloktan yakın bir yerde kapı-köylü tutman olabilir.
Alıntı
(21.11.2017 17:05)yubato demiş ki: uzaktayken çalışmamasının nedeni optifine kullanıyorsan optifine ile ilgili olabilir .optifine ile ilgili olduğunu düşünmüyosan bile optifinesız bi dene , ve oranın spawn bölgesi olduğundan emin olmak için yere item atıp uzakta bekle. köylülerin yanında doğmasının sebebide farmın ölçülerini yanlış yapman ,her bölmeye eşit sayıda kapı veya köylü koymaman veya demir farmına 60 bloktan yakın bir yerde kapı-köylü tutman olabilir.

bendede köylüleri topladığım yerde golem spawnlanıyo ama  ordan bi 120-160 blok ötedeki golem farmı kusursuz olmasına rağmen çalışmıyor golem doğmuyo optifine kullanmıyorum bi yardım sorun ne olabilir birde bunları kurduğum alan spawn chunkın içinde (golem farmında 2 saat felan veya daha fazla afk bekledim )Undecided Huh
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi