Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kralların tanışması
Kötülüğü damarlarnda olan bir Jadmaga varmış,daha önceleri iyi olan Jadmaga geçmişte yanına damarlarındaki kötülüğü bulaştıracak bir adam arıyormuş ki geçmişte olduğu,ileriyi ve gandalf dayıyı görebildiği için;gandalfdayı kadim krallığa geldiği zaman ona binbir türlü belalar bulaştırabilmesi için bu eleman kendine yardım edebilsin.Ama bu gelen adamın dayısının star yiğeni olduğunu bildiği için çok uğraşması gerekliymiş,dayısının yiğeni star adş gelmiş ve Jadmaga ona ilk başlarda iyi davranıyormuş,ADŞ yi sinirlendirecek bir eleman arıyormuş hemen aklına oğuzbeyk gelmiş,krallığa onuda çağırmış ama o bile ADŞ nin iyiliğini geri çevirememiş,o zamanlar bir triontivi Jadmaga ile anlaşmış ve triton tivinin elinde de küresi varmış bu küreyi saklayarak gandalfdayıdan,kadim krallığa çağırmış ve dayıda gelmiş o zamanlar bir yandan minastirith bir yandanda kötülükler şehri mordor yapıları yükseliyormuş yavaş yavaş ama hem Jadmaganın hemde tritontivinin beklemediği birşey varmış minastirih ve gandalfdayı koruyucusu olan rohan kralı Murat Aydoğmuşu çağırmışlardı ancak rohan acdı aç onları nasıl koruyacaktı bu adam acken,ne yapacaktıki onlara karşı Big Grin
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi