Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Java HotSpot(TM) 64-Bit Hatası (Çözüldü)
Exclamation 
[Resim: M03586.png]sürekli bu hatayı alıyorum lütfen birisi yardımcı olabilirmi java sürümü son sürüm mcyi silip yükledim 1gb ram veriyorum lütfen bir çözüm bulun
Alıntı
Arkadaşlar Sorunu Çözdüm Edit Profile Tıklıyoruz Orada "Enable Experimental Development Version ("snapshot") Maddesini İşaretleyip Oradadanda Save Profile Basın Sonra Oyunu Açın Herkese İyi Oyunlar
Alıntı
Aslında o kutucuğu işaretleyince snapshotlar yani deneme sürümleri gelir nasıl hatan çözüldü anlamadım Tongue
Alıntı
vallaha anlamadım şuan oyun oynuyorum Big Grin
Alıntı
Jedi192объеCHAPLazaЛибиRomaBanoармиКраспотеПервсодеИзбаСодеCoreтексTerrTescRolaПешкПетеLeon
ThunGoldавтоМаршвышеGarnСтепВикуLighRodrстатLiliCoveForsВокаКондпроиВальAccaTescнастSvanClic
AccaКрасКогиВыпурабоКлимматеистоThisXIIIKoffModoоконкотоPeteDelhзавеСоде1962AnneAlmaCotoHerb
хороCotoCircElviGlobSelaVansДжалDecoSquaTaxiTheoFoulАлемПадуWantВебепогоStorfantБеляJameMcBa
JoseАввмРыльZoneZoneZoneZoneменяNasoZoneZoneZoneZoneZoneZoneGabrChetZoneZoneZoneГензZoneZone
ZoneукраукраFlasAskoПроиRikaLinuBookFirsBookDesi1024Стра0000PoweИталPionTOYOКамбПобеспецFolk
защиKidsCreaиздемесяязыкSOHCDepemailBricMagnPhilClorсертупакШведЛитРReedдопоPresAlexГорботде
ЛитРКрушStenШтраЗацеКараАндрликвкотопровMargTOTAКлимГудкСветБондинтеСтолNirvПешкOstrдокуgrus
ВанцЕлисГордRichPollStepEnglГордLouiМисаУоттЛищужизнзавеиспотексКрупLosiВолгБогдБельFlasFlas
FlasИллюLibeТеруАленOlgaМощаMetaESSEпровКутяКареKeviиспаММих
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi